На сторінках Pinterest відбулося оновлення дизайну

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1090

Програмісти соціальної мережи Pinterest зробили оновлення дизайну сторінок. У підсумку були внесені зміни в вид кожної сторінки цього веб-ресурсу, а також вони торкнулися і функціоналу цього сайту.

Розробка нового дизайну завершилася ще до січня місяця. Тестування цього дизайну почалося в січні. Зміни в перебудові ресурсу в першу чергу націлені на утримання уваги цільової аудиторії. Основною ідеєю всіх змін є можливість перенаправлення кожного користувача від однієї інформації до іншої.

Друзі сайту: можливо вам потрібні якісні бланки сертификатов, друк яких ви можете замовити за доступними цінами!

Розробники зробили все картинки трохи крупніше і привабливіше. Що ж стосується індивідуальних сторінок, то вони також тепер мають більше посилань у вигляді зображень відповідної тематики. У підсумку користувач отримав можливість без зусиль і з повною безпекою переходити в додаткові галереї.

Ця компанія, таким чином, показує про серйозні наміри завоювання більшої частини ринка, тобто більшої кількості користувачів. Ці наміри також підтверджують недавні інвестиції. Вони зуміли компанії принести близько 200 мільйонів доларів. Вражені успіхом інвестицій власники компанії дуже розраховують на поновлення можливостей дизайну і функціоналу.

Швидше за все, сама компанія має бажання і готується для залучення уваги дуже великої аудиторії. Про ці наміри говорять різні експерти, посилаючись не тільки на оновлення дизайну, а також на випуск спеціальних, аналітичних інструментів для користувачів, які володіють бізнес-аккаунтом.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора