На старті продажів Xbox One буде доступно більше 20 ігор

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1214


Незабаром відбудеться міні-революція в світі ігор (а точніше сказати - в світі ігрових консолей). Адже вже в кінці цього року в продаж вийдуть приставки "наступного покоління" від таких гігантів IT-індустрії, як Microsoft і Sony. Було повідомлено вже величезна кількість деталей, що стосуються даних консолей (це стосується як розробки та підтримки ігор, комплекту поставки, вартості пристрою, а також всіх додаткових гаджетів, ну і так далі).

Однак, жоден геймер, який приділяє безліч часу своєму хобі не буде набувати навіть найкрутішу консоль, якщо на неї нету ігор (ясна річ, що nextgen-пристрої здатні на багато що, у тому числі спілкування по скайпу, повноцінний інтернет-серфінг, програвання музики і фільмів - як з онлайн-сервісів, так і з різних носіїв), але це все йде в якості доповнення та плюсиков. Основне ж завдання приставки - "працювати" з іграми. Так, на недавньому заході, компанія Microsoft продемонструвала ряд ігор (близько 15), які вийдуть у продаж одночасно з стартом продажів консолі.

Тобто, гравці, які захочуть придбати новітню розробку Microsoft, не залишаться у голого корита з місяцями очікувань, можна буде відразу починати грати. Також, найближчим часом після старту продажів буде доступне вже близько 23 ігор і з кожним місяцем їх кількість зростатиме. Харрісон (чинний віце-президент Microsoft) сказав, що, на його особисту думку, це один з кращих "стартів" консолі за весь час, ще ніколи раніше не було приставки, яка виходила б у світ з такою величезною кількістю якісних, сучасних іграшок. Xbox One надійде в продаж вже в листопаді 2013 року.

Друзі сайту: вам може бути цікава інформація про инвестирование, доверительное управление та інші прибуткові речі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора