На компанію Google введуть податки

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1065

Як повідомляють інформаційні служби, в Іспанії мають намір ввести податок на компанію Гугл. Таке рішення дозволить вирішити проблему з видавцями новин. З законом ознайомилася тільки частина чиновників з палати Конгресу держави. Друга частина готова приступити до ознайомлення, але трохи пізніше.

 За законом вважається неприпустимим з боку Гугл видаляти статті з рубрики Гугл.Новості, які були підготовлені видавцями. В основному це відбувається з незрозумілих причин, в разі чого компанія понесе відповідальність за ситуацію.

Також Гугл заплатить штраф, якщо на інформацію авторів будуть посилатись або копіювати на інші сайти. Слід зазначити, що видавці можуть забрати гроші або відмовитися кидати свої напрацювання в пошуковик на видачу.

Потрібно сказати, що подібний закон був розроблений в Німеччині. Там, в законі прописані вимоги по відношенню до Гуглу, в тому випадку, якщо новина була вилучена повністю для подальшого її просування по сайту. Якщо ж інформацію використовували частково, то це вважається допустимим. Таким чином, оплата не проводиться.

Щоб піти від нового закону в Гугл є всі шанси закрити рубрику Гугл. Новини в Іспанії. У Франції подібну проблему вирішили шляхом угоди з місцевими властями. Так, був створений матеріальний фонд на суму 80 млн. Дол. Спеціально для видавців.

Друзі сайту: ви можете якісні шкафы для одежды купить волгоград за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора