NBC News: святкові продажі ПК вперше продемонстрували падіння

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1723

Як повідомляє NBC News, наводячи результати дослідження компанії IDC, вперше за останню п'ятирічку на світовому ринку зафіксовано падіння продажів ПК в святковий період. За останній квартал минулого року було реалізовано 89.8 млн. персональних комп'ютерів, тобто на 6.4% менше, ніж за аналогічний період 2011 року.

Зниження показників викликане виходом Microsoft Windows 8, яку користувачі визнали недостатньо привабливою. Натомість багато потенційних покупців вирішили купити смартфони і планшетні ПК. Раніше нові платформи Windows ставали стимулом для продажів PC, але Windows 8 виявилася настільки інноваційною, що багато покупців просто побоюються переходити на цю систему, побоюючись незвичного інтерфейсу. В цілому, минулий рік став справжнім провалом для таких вендорів, як Lenovo, Dell і Hewlett Packard.

Втім, 2013 рік може стати більш успішним, оскільки нова система від Microsoft вже починає закріплюватися на ринку. Всього за 2012 продажі ПК досягли позначки 352 млн., а це на 3.2% менше, ніж у попередньому року. У поточному ж році, судячи за прогнозами IDC, буде продано на 2.8% більше. Сьогодні середній термін заміни ПК складає 10 років. Зараз на ринках, що розвиваються першою покупкою є не ПК, а смартфон.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора