Mozilla представила систему авторизації Persona

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1344

Як повідомляється в блозі компанії Mozilla, стартувала система авторизації на веб-ресурсах під назвою Persona. Нагадаємо, що в 2011 році цю систему анонсували, як BrowserID. Можливості Persona стандартні - система авторизації дає можливість відвідувати різні сайти, застосовуючи один пароль. В якості логіна використовується e-mail.

Треба сказати, що Persona працює у всіх сучасних браузерах: Opera, Chrome, Safari, Internet Explorer і, зрозуміло, Firefox. Крім того, систему можна використовувати і в мобільних інтернет-браузерах. Використання Persona не викличе труднощів - потрібно всього лише зареєструватися на ресурсі persona.org, вибрати пароль і ввести декілька або одну електронну адресу в якості ідентифікатора і підтвердити її, перейшовши за посиланням у перевірочному листі.

До речі, на сайті EtnoSvit ви можете замовити цікаві тури по Україні за найкращими цінами вже сьогодні.

Надалі користувач зможе ідентифікувати себе на сайтах, що підтримують нову систему. До речі, таких проектів поки мало - це, наприклад, сторінка для любителів кросвордів в The Times, портал для велосипедистів і фотопортал OpenPhoto. Тим не менш, розробники системи розраховують, що вже в найближчому майбутньому кількість сайтів з підтримкою Persona значно збільшиться. Наскільки здійснимий цей план, покаже час - на сьогоднішній день у нової системи є серйозні і добре зарекомендували себе конкуренти - Oauth, OpenID, авторизація за допомогою акаунтів в соціальних мережах.

Тим не менш, в Mozilla вірять в новинку, у якої є одне дуже важливе достоїнство - Persona не відстежує поведінку користувача в мережі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора