Мікроблог Папи Римського без єдиного твіту набрав близько 300 тис. підписників

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1776

Офіційний мікроблог Папи Римського, який був відкритий 3 грудня 2012 року, за лічені години зумів зібрати сотні тисяч фоловерів. На момент публікації матеріалу, число піписників понтифіка наближалося до 300 тис. чоловік. Цікаво, що на сьогоднішній день в мікроблозі Benedikt XVI зовсім відсутні записи.Як стверджують у прес-службі Ватикану, перший запис у твіттері Папи з'явиться за розкладом - 12 грудня поточного року.

Відомо, що своє спілкування з підписниками понтифік планує почати з відповідей на питання. Судячи з зареєстрованих у Твіттері акаунтів, блог @ Pontifex будуть вести на 8 мовах світу. Мова йде про німецьку, англійську, французьку, італійську, португальську, іспанську, польську та арабську. Втім, кількість мов, а точніше - аудиторію папського мікроблога планується серйозно розширити вже найближчим часом.

Нагадаємо, що це не перший досвід Бенедикта XVI у використанні Twitter. Однак, раніше Папа Римський не мав власного блогу і звертався до жителів землі через один з облікових записів Ватикану. Отже, мікроблог понтифіка встановив унікальний рекорд - без єдиного запису він залучив близько 300 тис. осіб менше, ніж за добу. Очевидно, в подальшому кількість передплатників буде рости істотно швидше.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора