Microsoft збільшила кількість безкоштовного простору на OneDrive до 30 ГБ

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1298

Microsoft, як і багато інших компаній, давно просувають на ринку свої хмарні технології, які дозволяють користувачам зберігати свої дані в інтернеті (на серверах компанії). Раніше кількість «безкоштовних» гігабайт було досить обмежена, давали не більше 5-7 ГБ, яких, звичайно, вистачає для документів, але на більш серйозні файли, начебто фотографій / відеозаписів та іншого медіа-контенту такого обсягу вже точно не достатньо.

 Пізніше OneDrive запропонував аж 15 гігабайт будь-якому новому користувачеві, що вже виглядає куди серйозніше. Для відомості варто сказати, що інші аналогічні сервіси рідко пропонують навіть такий обсяг, в яндекс диску, який користується популярністю на пострадянському просторі, пропонується безкоштовно лише 10 гігабайт, і то - за умови виконання всяких завдань. Дропбокс взагалі дає 2-5 ГБ новим користувачам, Google Drive ж можна зіставити з OneDrive-ом, там ті ж 15 ГБ.

Зараз, як кажуть різні джерела, в зв'язку з виходом iPhone 6 і введенням нових тарифів на iCloud, в Microsoft прийняли рішення збільшити вільний простір аж до 30 гігабайт. У презентації послуги від самої Майкрософт йде акцент на те, що у нас буде 15 ГБ для зберігання фотографій з мобільних (і інших) пристроїв, а також 15 ГБ «спільного» простору, незрозуміло тільки, вашу «хмару» розділять на 2 частини по 15 ГБ (для графічних файлів та іншого), або ж це було сказано для красного слівця, ось, мовляв, зберігайте фото «онлайн» і дивіться їх з будь-якого гаджета.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора