Microsoft залишає Німеччину

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1861

Рішення за позовом компанії Motorola про порушення патентних прав на технологію стиснення відеоматеріалів корпорацією Microsoft суд Німеччини винесе не пізніше 17 квітня. Результатом задоволення позову може стати заборона на поширення на території Німеччини багатьох програмних продуктів, включаючи операційну систему Windows 7.

Це здатне суттєво вплинути і на ситуацію з поширенням програмних продуктів Microsoft і в інших європейських країнах, обслуговування яких здійснюється через єдиний офіс. За даними агентства Reuters, судова тяжба послужила причиною для перенесення центру дистрибуції Microsoft на ринку Європи з Німеччини на територію Нідерландів. Представник Microsoft Томас Баумгартнер в своїх коментарях до ситуації, що склалася зазначив, що перенесення місця розташування центрального європейського офісу є вимушеною мірою, спрямованою на усунення ризиків для його роботи, пов'язаних з поточним судовим процесом у Німеччині. В даний час вже активно ведеться реорганізація центру.

Будучи одним з найважливіших центрів економіки в Європі, Німеччина часто стає місцем для ведення патентних суперечок між IT-корпораціями. Наприклад, зовсім недавно німецький суд заборонив продаж планшетников Galaxy Tab 10.1 у зв'язку з пред'явленими до компанії Samsung звинуваченнями з боку Apple.

Друзі сайту: Переїхали нещодавно у столицю? Тоді вам будуть цікаві меблі в Києві з найвищою якістю та найнижчими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора