Microsoft допрацьовує пошуковик Bing

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 768

Компанії Білла Гейтса Microsoft не дає спокою звитяжний хід Google в індустрії пошукових запитів. Хоча у них був шанс свого часу популяризувати Bing, але не вийшло. Напередодні, в п'ятницю, глава пошукача Уолтер Сан заявив, що на даний момент першорядним завданням перед розробниками стоїть завдання зробити роботу з сервісом Bing максимально націленої на користувача, надаючи йому за запитами тільки самий адекватний і свіжий контент.

Тим самим бренд очікує перезапуску із технологіями, які в Google були реалізовані ще кілька років тому. Старт досить спірне, але Уолтер запевняє, що використовувані технології відсіювання інформації, що не відповідає запитом, є унікальними і вже в проявили себе при тестуванні з найкращої сторони.

Друзі сайту: в інтернет-магазині http://sumochka.mobi/ ви можете придбати якісні сумки на будь-який смак за доступними цінами!

Новий фільтр являє собою якесь меню, яке спливає після виведення основних результатів запиту без зв'язку з часом і дозволяє вибрати потрібний період. Тут є суттєва проблема: поки що цей самий фільтр нездатний надати широкий вибір відсіву, що ускладнює оцінити якість роботи програмного коду, яким так пишається відділ розробки Bing. І справа не у виборі, він аналогічний Google, а саме про варіанти відсіву, так як індексуванню пошукача піддаються далеко не всі інформаційні ресурси. «Ведуться повномасштабні роботи, щоб усунути всі недоліки», - таку заяву було озвучено в прес-центрі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора