Microsoft анонсувала бездротову клавіатуру для планшетів на Windows, iOS і Android

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1061

Істотно полегшити роботу на планшеті допоможе бездротова клавіатура Universal Mobile Keyboard, яку днями анонсувала корпорація Microsoft. Цей аксесуар призначений для з'єднання з будь-яким планшетом, причому пристрій може працювати не тільки на операційній системі від Windows. У список операційних систем, які підтримують роботу з даною клавіатурою, увійшли iOS і Android.

 Унікальністю бездротової клавіатури є можливість підключити одночасно три планшета на різних платформах, причому перемикання від одного пристрою до іншого можна буде здійснювати за рахунок програмної функції.

На клавіатурі вбудовані кнопки Home і Cmd, які використовуються в планшетах на Android і iOS, однак виробник не став впроваджувати в неї стандартну для Microsoft кнопку Windows.

За словами представників корпорації Microsoft, в клавіатурі є акумулятор, потужності якого вистачить для активного користування протягом 6 місяців. Якщо вона розрядиться, зарядка протягом 10 хвилин дасть можливість користуватися клавіатурою ще 8 годин.

Компанія вже повідомила приблизну дату виходу аксесуара на ринок. Це відбудеться в жовтні поточного року. А купити Microsoft Universal Mobile Keyboard можна буде за ціною 80 доларів.

Друзі сайту: високоякісні клапаны Persta ви можете замовити на сайті valves.com.ua.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора