Microsoft активно бореться з кіберзлочинністю

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1674

Будучи одним з провідних світових творців комп'ютерного програмного забезпечення, корпорація Microsoft докладає серйозних зусиль до викорінення кіберзлочинності. Зокрема, вона активно бере участь у пошуку організаторів бот-мережі на основі ZeuS.

Ця злочинна мережа використовувалася для розкрадання понад ста мільйонів доларів через банківські системи дистанційного обслуговування по всьому світу. В даний час вже виявлено двоє підозрюваних у створенні в злочинних цілях мережі більш ніж з 13 млн. комп'ютерів. Ними є вже затримані на території Великобританії Євген Кулібаба і Юрій Коноваленко.

Для влади очевидно, що це не єдині учасники злочинного угруповання, тому слідчі заходи по даній справі ще не завершено, а громадянство й інша інформація про заарештованих не розголошуються. У будь-якому випадку бот-мережа ZeuS відключена і вже не представляє небезпеки для банківської системи.

Представники Microsoft заявляють, що основною метою їх роботи в даному напрямку є не стільки упіймання злочинців, скільки створення для них умов, при яких подібна діяльність стане невигідною - це набагато ефективніше судового переслідування.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора