Мережеві пастки

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 865

Звичайно ж, все не перерахувати, але робота в інтернеті без вкладень - річ ризикована, тому Вам вирішувати остаточно: вплутуватися в цю справу чи не варто й намагатися. При первісному моніторингу варіантів може здатися, що всі тільки й намагаються Вас обдурити.

Чесно кажучи, істина недалеко. Більшість пропозицій, на які наводить пошуковик, пов'язані з заробітком на кліках або переходах по сайтам. Тут треба розуміти саму модель системи.

 

Ці замовники працюють безпосередньо з рекламодавцем, і саме від нього отримують дохід. Вам же, як третій особі, дістаються лише жалюгідні криши з панського столу. А часу Ви витрачаєте неміряні. І долар в день Вас явно не влаштує, тому що витрати часу і сил непорівнянні з отримуваним доходом. Більш того, не виключені й шахрайські схеми, коли і цих невеликих грошей працівники так і не бачать.

Такого роду сайти практикують реєстрацію за гроші, які не повертають, а самі сайти просто закриваються. Взагалі, системи, в яких потрібно внести передоплату, повинні серйозно Вас насторожити. Робота в інтернеті без вкладень увазі дохід без будь-яких додаткових інвестицій.

Другий абсолютно безперспективний варіант заробітку - платні опитування. Якщо Вам не шкода свого часу, займайтеся такого роду бізнесом. Але спочатку ознайомтеся з наведеною нижче інформацією. Щоб Вам почали надсилати опитування, потрібно провести реєстрацію на спеціальному сервісі, а краще кількох. Потім на Ваш мейл посипляться письма.

Відповідаючи на питання, Ви заробляєте. Якщо вільно володієте іноземними мовами, Вам пощастило: оплата буде вище, а ймовірність обману буде прагнути до нуля. Робота в інтернеті без вкладень на опитуваннях не позбавлена ​​ризику. У відповідь на добре заповнений опитувальний лист, Вам відповідають, що вік Ваш не той, район проживання та інші висмоктані з пальця причіпки. Відповідно, ні про які бонусах у вигляді покладених Вам грошей не може йти й мови. Просто компанія поживилася за Ваш рахунок. І таких компаній-шахраїв мільйони.

Тому Вам не варто навіть звертати увагу на подібні речі, а краще включити мізки і постаратися самим відкрити свою справу. Нехай і в онлайні.

Друзі сайту: можливо вам потрібен якісний мужской велосипед городской, який ви можете придбати за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора