Megaupload відмовився від судової тяганини з Universal Music Group

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1804

Нещодавно на TorrentFreak з'явилася інформація про те, що закритий в січні файлообмінник Megaupload має намір відкликати свій позов проти компанії Universal Music Group.

Нагадаємо, що судовий розгляд було ініційовано в кінці минулого року в зв'язку з тим, що за ініціативою Universal Music Group з YouTube був видалений рекламний ролик сервісу за участю таких виконавців, як Кім Кардашьян, Will.I.Am, Каньє Уест і Снуп Догг. Тоді Universal звинуватила Megaupload в порушенні авторських прав розміщенням в інтернеті кліпу «Megaupload Mega Song».

Файлообмінний сервіс не погодився з цими звинуваченнями, обгрунтувавши свою позицію тим, що з усіма учасниками відеоролика були укладені відповідні договори. В результаті виник конфлікт, що закінчився судовим позовом. Адвокати Megaupload оголосили відкликання позовної заяви необхідністю зосередити всі сили і можливості на захист від звинувачень у піратстві, висунутих властями США. При цьому вони ще раз нагадали, що видалення рекламного ролика вважають незаконним.

19 січня 2012 у зв'язку із звинуваченнями в піратстві був закритий файлообмінний сервіс Megaupload і арештований його господар Кім дотком. Питання про його екстрадицію з Нової Зеландії в США буде розглянуто в серпні.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора