Меблі на замовлення: у чому переваги?

  • Переглядів: 765

Придбати неповторну, хорошу, сучасну і недорогу меблі дуже важко. Великий товарний асортимент в нинішніх меблевих магазинах не може бути гарантом якості. Не факт, що ви виберете з різноманіття серій саме якісний вид столу, шафи і так далі. Меблі повинні прикрашати інтер'єр. Замовити меблі за індивідуальним замовленням набагато простіше і це врятує людей, які не люблять однотипності в своїх оселях, офісі, ресторані або іншому місці.

Чому краще замовляти меблі під замовлення?

Розміри строго під потрібне приміщення

М'які меблі на замовлення ідеально підходить в разі складної планування житла. Адже важко підібрати елементи обстановки під незвичайні розміри і форми. Наприклад, в приміщенні є невеликий простір і ви хочете вмістити туди комод. Його пошук займе багато часу і не факт, що взагалі знайдеться. При індивідуальному замовленні меблів в Dvorsky Студио враховуються всі вимоги щодо розмірності, тому вона впишеться в інтер'єр без проблем. За таким же принципом можна підбирати будь-який елемент дизайну, який буде враховувати параметри і особливості приміщення.

Неповторне виконання

У магазинах можна зустріти дуже багато різних дизайнерських рішень. Звичайно, сьогодні готові меблі має багато варіантів виконання. Але дуже часто споживачі стикаються з певними труднощами. Важко знайти відповідні меблі по всім параметрам: ціною, розміром, якістю та дизайном. Тому дуже часто страждає одна з перерахованих складових. При замовленні меблів на замовлення, пропаде потреба в обмеженні параметрів, так як ви приймаєте безпосередню участь в її створенні. Спочатку підбирається схожий елемент, після чого потрібно уточнити всі параметри. Спеціаліст все запише і зробить ескіз, який в майбутньому буде схвалюватися покупцем. Очікувати повної відповідності бажанням потрібно тільки в тому випадку, коли ви будете самі приймати участь в її створенні. Мається на увазі детальний аналіз ескізу. Крім усього цього, для досягнення найкращого результату, можна самому контролювати якість на всіх стадіях виготовлення.

Вибір спеціальних матеріалів і фурнітури

При замовленні меблів вибір матеріалу просто необмежений. Даний фактор є вагомим плюсом, так як стає можливим регулювати дизайн, якість виконання і вартість. Багато хто вважає, що меблі за кордоном набагато якіснішу за вітчизняну. Це далеко не так. Всі виробники роблять меблі з однакових типів сировини і користуються стандартними правилами столярних робіт. На якість меблів впливають: матеріал, форма, фурнітура, забарвлення і так далі. Так як меблі буде виготовлятися під замовлення, можна буде регулювати всі стадії виробництва і займатися всіма перерахованими факторами. Відповідно буде вимальовуватися реальна вартість продукції. Наприклад, ліжка на замовлення можна виконати з урахуванням побажань за матеріалом, кольором і розмірами.

Додання меблів максимальної функціональності

Крім зовнішнього вигляду велику роль відіграють внутрішні можливості вироби. Є різновиди меблів, які потребують високої функціональності. Наприклад, кухня, комоди і в цьому роді. Часто вони виготовляються за стандартними технологіями, що не приносить радості господарям. При індивідуальному виконанні меблів фахівці враховують всі побажання щодо внутрішніх елементів, кількості полиць і інших характеристик.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора