Майкрософт поступиться Яндексу?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 842

Виявляється, Майкрософт вчинив дуже цікаво і залишив додаток яндекс-пошуку в своїх нових смартфонах Віндоус фоун 8 за замовчуванням. Правда це тільки для поставок в країни колишнього СНД і нинішньої Російської Федерації. У компанії говорять про вагомі причини, які змусили їх відмовитися від свого власного пошукача Бінг на користь аналога від Яндекс.

Вибір був зроблений свідомо. Причини досить повсякденні. Керівництво корпорації-гіганта об'єктивно оцінили такі нюанси як впізнаваність і популярність лідера пошуку на російському ринку. Крім самого пошукача до нього додаються і його регіональні послуги.

Крім усього іншого росіяни дуже активно показують приріст мобільного потенціалу у сфері гаджетів. Вони прагнуть заволодіти якомога більшою кількістю платформ для установки програмного забезпечення. Як підтвердження можна навести новий магазин з додатками для андроїда, який був створений у співпраці з Оперою. Взагалі нові смартфони від Майкрософт будуть поставлятися в Вірменію, Білорусь, Таджикистан, Україна та інші країни цієї групи. Першими з пошуком від Яндекса вийдуть телефони від Нокіа.

Вас можуть зацікавити якісні та надійніроллеты на окна, які ви можете придбати за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора