Масове редагування в Google AdWords

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 970

Нещодавно програмісти інтернет-гіганта Google запустили модифікатор оголошень, завдяки якому динамічна вставка ключевиків в оголошення стала дуже простою і ефективною. Тепер же ці ж хлопці розширили можливості маркетологів, запустивши функцію, яка дає можливість масово редагувати налаштування кампаній і розширень.

Друзі сайту: на сторінці http://www.paint-house.ru/karaoke-bar.html ви можете дізнатися більше про новий караоке-бар, який відкрився в Cамарі в розважальному комплексі paint-house.ru

Користь нової функції полягає в тому, що користувачам AdWords уже не треба робити зміни в розширеннях і настройках для кожної групи оголошень або кампаній. Функція дозволяє проводити цю процедуру відразу для великої кількості компаній. Іншими словами рекламодавець може обертатися оголошення, редагувати расшіреніс сайтлінков, здійснювати локаційний таргетинг для великої кількості кампаній. Завдяки цьому він зможе зменшити витрати часу на управління кампаніями і приділити увагу підвищенню якості оголошень.

Для того щоб зробити масову зміну в розширенні кампаній оголошень, рекламодавцю потрібно буде знайти вкладку «Розширення» і клікнути на пункт, який призводить до зміни розширень по потрібному критерієм. Наприклад, для зміни сайтлінків в меню цієї вкладки є пункт «Поміняти сайтлінки». Натиснувши на цей пункт, користувач може проводити додавання, заміну і видалення сайтлінков. Аналогічним чином проводяться зміни по всім іншим розширень.

Щоб здійснити масові зміни в налаштуваннях кампаній, слід натиснути на «Редагування у вкладці налаштувань». Далі вже вказуються нові налаштування.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора