Mail.Ru Group представив браузер для соціальних мереж

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1462

Інтернет-холдинг Mail.Ru Group презентував власний браузер, розрахований, насамперед, на користувачів соціальних мереж. Як повідомляється в прес-релізі компанії, користувач має можливість використовувати свої акаунти з соціальних мереж, причому Amigo (так називається новий браузер), дозволяє переглядати контент з мереж Facebook, Однокласники, ВКонтакте і Мій світ у зручному бічному вікні.

Крім того, користувач браузера буде мати можливість переглядати списки друзів і отримувати дані про присутність їх в мережі. Також Amigо оснащений спеціальним інтерфейсом для обміну повідомленнями, перегляду френд-стрічок і доповнений плеєром, здатним відтворювати музику з соціалок. Серед функціонала Amigо - кнопка «Поділитися» і лічильник листів поштового сервісу Mail.ru. Також буде зручна можливысть переглядати новини ыз соцыальних мереж в компактному режимы. На сьогоднішній день представлена ​​лише альфа-версія інтернет-оглядача від Mail.Ru Group. Для того, щоб скачати її, необхідно ввести свою поштову адресу на сервісі Mail.ru.

Дата виходу фінальної версії браузера поки невідома. Відзначимо, що Mail.ru і пошукова система Яндекс вже рекомендують своїм користувачам браузери з вбудованим пошуком і сервісами на базі Chromium. Також відомо, що аналогічна версія браузера є у колись популярного пошукача Rambler. Відзначимо, що Яндекс вже має власний браузер, проте фактично він є переробленою версією Хром від Google.

Друзі сайту: можливо вам потрібне дизельный компрессор відмінної якості за низькою ціною!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора