Магазину додатків від Apple виповнилося 5 років

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1242

У Apple сьогодні свято. Цілих п'ять років тому у всю силу запрацював офіційний магазин додатків Apple App Store, за допомогою якого всі ці роки користувачі гаджетів від вищезгаданої компанії завантажували собі мільйони програм та ігор. Офіційно цей день «відзначається» сьогодні, у зв'язку з цим в Apple придумали наступне - скласти список найбільш популярних (читай - завантажуваних) додатків для операційної системи iOS, яка встановлена ​​на всіх смартфонах і планшетах компанії (сюди ж можна додати і iPod Touch - аналог iPhone, тільки дзвонити не вміє).

Наприклад, як з'ясувалося - саме завантажуване безкоштовний додаток для iPhone - це клієнт для соціальної мережі Facebook, яка дуже популярна в ряді зарубіжних країн, а особливо - в США. Це й не дивно, адже соціальними мережами користується більша частина власників iPhone - хтось заходить на фейсбук через додаток, ну а хтось за допомогою браузера.

До речі, якщо ви активний користувач мережі інтернет, вам можуть стати в нагоді російські проксі. На другому місці знаходиться безкоштовна програма Pandora Radio, за допомогою якого, як можна здогадатися з назви, є можливість абсолютно безкоштовно насолоджуватися величезною кількістю радіостанцій. Ну а третє місце дісталося ще одній соц. мережі - користувачі якої люблять фотографувати - Instagram.

Що ж стосується ігор, то на першому місці знаходиться платна Angry Birds, наступні 2 місця займають не менш популярні проекти - Fruit Ninja і Doodle Jump. У випадку ж з iPad-ом ситуація трішки інша. Перше місце дісталося всесвітньо відомому додатком Skype, друге, як не дивно - програмці, яка показує погоду - The Weather Channel, потім вже йде Netflix - додаток, що дозволяє переглядати відео і фільми онлайн.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити захоплюючі видео уроки муай тай, завдяки яким ви дізнаєтесь багато нового про це вид єдиноборства.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора