М'яка покрівля: особливості

  • Переглядів: 694

Основна частина м'якої покрівлі здійснюється у вигляді рулонів або гонту (листів). Їх найчастіше використовують для покриття плоских або скатних покрівель з невеликим ухилом. Матеріал відрізняється своїми позитивними характеристиками, такими як безшумність, властивості гідроізоляції, невелика вага і низька вартість. Їх легко монтувати. Дешеві матеріали прослужать до 10 років, а вироби дорожче здатні витримати термін експлуатації в 25-30 років. Але, все залежить від того, як правильно укласти матеріал.

Термін може бути і більше. Але, серед великого асортименту доведеться вибирати щось одне. Цей вибір не завжди легкий. Давайте детальніше поглянемо на м'яку покрівлю, її види та призначення, а також порівняємо найпопулярніших виробників: «Katepal», «Tegola» і «Döcke».

Різновиди м'якої покрівлі

Катепал мягкая кровля включає в себе багато матеріалів, які об'єднує гнучкість. В їх основі бітум. Існує кілька різновидів:

М'яка рулонна покрівля. Сюди входить руберойд і його аналоги. Матеріали дешеві, а способи монтажу найрізноманітніші: наплавление, наклеювання, набивка і т. Д. Все залежить від матеріалу. Те ж стосується і складу і типу покриття.

Дах з черепиці. Найпопулярніший і затребуваний варіант для покриття покрівельних конструкцій. Виробляється в Гонта, які клеяться і набиваються на суцільне покриття даху. Пелюстки закривають собою всі шви, утворюється суцільне безшумне покриття, яке не пропускає воду. Матеріал легкий і з ним просто працювати. Зовні виглядає гідно і нагадує черепицю. Вартість невисока. Представники цього виду: бітумна і гнучка черепиця.

Мембранний дах. Виробляється на основі ПВХ мембран. Відмінність матеріалу - висока зносостійкість, прекрасний зовнішній вигляд, з часом не вигорає. Покриттю також не страшні перепади температур.

Кожен з цих видів має свої позитивними і негативними сторонами. Але, все що можна сказати про ці матеріали - вони по кишені кожному, хто хоче покрити дах, але не має зайвих коштів.

М'яка покрівля - відмінності по основі

Перший критерій вибору того чи іншого покрівельного матеріалу, його основа. Що стосується м'якої покрівлі, яку можна придбати здесь, то вироблені матеріали виробляють:

Без основи. Вона в них відсутній. Як чистий покрівельний настил він не використовується, а служить в якості гідроізоляції покрівельного пирога. Вироби складаються з бітуму (Бризол) або переробленої гуми (Ізол). Існує новий матеріал, в основі якого бутил-каучук (Гідробутіл). В основному товщина складає 2 мм.

З будівельного картону. Картон просочується, а потім покривається бітумом і мінеральної присипкою. Плюс - невелика вартість, мінус - недовговічний і погано переносить перепади температур. Руберойд підходить для покриття сільськогосподарських будівель.

На основі поліестеру і скловолокна. Вважаються найдорожчими рулонними матеріалами. Покриття з поліестеру високоміцне і його важко розірвати. Завдяки своїй еластичності, матеріал може розтягуватися до 30% без будь-яких наслідків. Що стосується скловолокна, то покриття невідповідно.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора