Логотип компанії на одязі - відмінний спосіб заявити про себе

  • Переглядів: 70


Логотип компанії на фірмовому одязі, кажуть фахівці, - це не просто хороший варіант, коли потрібно позначити свою присутність в будь-яких ситуаціях. Беріть більше! Це один з найбільш ефективних способів заявити про себе, буквально закріпивши образ своєї організації в головах клієнтів. І, зрозуміло, потенційних в тому числі.


Але не все так просто. На бажаний результат можна сподіватися тільки тоді, коли таке PR-рішення впроваджується правильно. І в першу чергу мова йде про те, щоб стартувати вірно. Якщо вас цікавить нанесення логотипа на одяг, то радимо перейти на сайт Logotipov.com.ua вже зараз.

А починається все в цій справі здавалося б з елементарного процесу - нанесення логотипу. Але при всій удаваній легкості процедури - простого тут нічого немає. Разом з тим, помилок можна і уникнути, якщо дотримуватися кількох принципів, які і дозволять вирішити завдання максимально ефективно. А саме:

  1. По-перше, без допомоги фахівців не обійтися. Нанесення логотипу на одяг - чи не кустарна робота, якщо, звичайно, ми говоримо про якість. Її виконання не представляється можливим без відповідного обладнання і професійного підходу до справи. 
  2. По-друге, хочете отримати якісну продукцію - не економте. Головна підказка: якщо одяг з логотипом вам потрібна не на один день, то варто вкластися в матеріали, які будуть використовуватися в процесі створення речі як такої. Іншими словами, ті ж фарби або нитки, якщо логотип буде наноситься таким чином, не можуть бути дешевими, якщо стоїть мета довгострокового використання одягу.
  3. По-третє, використовуйте по максимуму можливості сучасної промисловості. На день сьогоднішній існує кілька способів, якими наносяться логотипи на речі. Знову-таки: хочете якості - віддавайте перевагу найпрогресивнішим.

Що мається на увазі, коли мова заходить про способи нанесення логотипу. Вибираємо з таких:

  • Вишивка: найдовговічніший варіант. Зовні цей спосіб дозволяє виглядати логотипу дорого, красиво, виразно й об'ємно. Виконується спеціальною машиною по заданій їй програмі, розробленій відповідно до векторних форматів потрібного малюнка. Вона не зношується і не вицвітає - довго зберігає первинний вигляд.
  • Флексодрук: логотип (а також це можуть бути фотографії, малюнки, картинки) наноситься за допомогою спеціальної плівки. Результат? Яскраво і красиво, але не так довговічне, як вишивка.
  • Термотрансферний друк: логотип наноситься за допомогою плівки і спеціального клею. Теж яскраво і красиво, але мінусів у способу більше, ніж у попередніх варіантів - одяг не можна буде прати в машинці і гладити; кольори можуть не відповідати заявленим; логотип буде затримувати повітря. Зате цей спосіб за вартістю поступається як флексодруку, так і вишивці.
  • Шовкографія: логотип наноситься за допомогою трафаретів. Спосіб ідеально підходить, якщо є необхідність великого тиражу. Мінус: не можна буде прати і прасувати одяг при високих температурах. Плюс (і величезний): є можливість використовувати «спецефекти»: наносити блискітки, фольгу, фарбу золотого або сріблястого кольору.
  • Цифровий друк. Метод дозволяє домогтися максимальної чіткості і яскравості зображення, а також не вимагає створення трафарету, що прискорює процес.

Відзначимо і такий момент: коли мова йде про логотипи компанії, то їх можна «виводити у світ», завдаючи зазначеними вище способами практично на будь-яку річ - і на светри, і на поло, і на реглани, і на жилетки, і на вітровки... І навіть на бейсболки! Тут важливо лише одне: наскільки добре логотип буде «сидіти» і виглядати, безпосередньо залежить від методу нанесення і матеріалів, і, зрозуміло, від того, хто займається його розміщенням на вашій фірмовому одязі.

Так що, повертаючись до вже сказаного, якщо хочете якісно виконану роботу, з довгим терміном служби - не економте на виконавців, які знають (і з точки зору технології, і з позиції стилю) досконально в чому суть завдання. Скупий платить двічі - пам'ятаєте? Тим більше, коли мова йде про репутацію компанії - а одяг з логотипом вже точно її створює.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора