Лінійку MacBook Air оновили

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1204

alt

За традицією , яка склалася в останні кілька років , про те , що Apple готується вжити будь-яку дію стало відомо задовго до самої події . В останні тижні було багато шуму , який стосується поновлення однією з найпопулярніших лінійок ноутбуків у даної компанії - Air , що відрізняються серед конкурентів своєю продуктивністю , компактністю і довгим часом роботи (одні плюси , як видно з перерахування достоїнств , єдиний мінус може бути ОС , якщо ви звикли працювати на Windows , але для більшої частини завдань OS X підійде чудово , тим більше якщо ваша робота пов'язана з браузером і іншими онлайн- сервісами та додатками) .

Чутки виявилися правдивими , лінійку дійсно оновили , але ніякої презентації з цього приводу не було , просто виставили нові моделі на « вітрині » онлайн -магазину Apple , змін не багато , але в цілому - подія приємне. Перш за все варто відзначити , що гаджети стали продуктивніше і при цьому дешевше.

Тепер 11 і 13- дюймові моделі пристроїв оснащені процесорами Intel Core i5 з можливістю «розгону» до 2.7 ГГц , а також 4 ГБ оперативки , до цього процесори були слабші (1.6 ГГц з можливістю розгону до 2.6 ГГЦ ) , але найголовніше , що тепер за пристрій просять 900 і 1 000 доларів (йдеться про 11 і 13 дюймової версії з 128 ГБ SSD) . На жаль , у нас ціни поки не зменшилися і залишилися на колишньому ( високому ) рівні , але купити оновлену модель вже можна , причому термін доставки близько 8 днів , що не так вже й багато.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора