Лазерне видалення розтяжок: плюси процедури

  • Переглядів: 434


Шкіра людини знаходиться на «передовій лінії» щодо захисту всього організму. Те, в якому стані знаходиться шкірний покрив, можна судити й про стан здоров'я в цілому. Крім цього, саме шкіра є показником краси. Однак зберегти первозданний вигляд шкірної поверхні на всьому протязі життя, на жаль, неможливо, тому що з віком відбуваються незворотні процеси, які впливають на еластичності шкіри та на її пружність.

Проте, косметологія не стоїть на місці, і на науковій основі вона постійно розробляє різні способи та методи, завдяки яким ознаки старіння шкіри можна, ні, не зупинити, - їх можна відстрочити. Розтяжки - це дефект шкіри, позбутися від якого досить важко, а в деяких випадках вже і неможливо, але ось зробити їх менш помітними, використовуючи лазерне видалення, можна. Якщо вас зацікавила дана процедура, то здесь ви знайдете більш детальну інформацію про неї.

Переваги лазерного видалення розтяжок


Розтяжки, їх називають стрії - це дефекти на поверхні шкірного покриву, що являють собою бліді смужки й рубці. Розташовуватися на тілі вони можуть в різних напрямках, з різною шириною і глибиною. Головний недолік даних дефектів - це неприємний зовнішній вигляд, що може викликати появу психологічних комплексів у жінок.

За допомогою сучасної технології з використанням лазера, дані дефекти можуть бути видалені. В даний час ця косметологічна процедура дуже затребувана і популярна. Вплив лазера на певні зони поширення розтяжок на шкірі стимулюють її клітинну регенерацію, відновлюють процеси в шкірних шарах - в дермі.

Крім цього, лазер впливає на стрії та призводить до руйнівних, але корисним діям сполучних рубців, активізує клітинний розподіл в цих областях шкіри. В результаті руйнування, шкірні тканини заміщуються новим волокнами, синтезованими та колагеновими, що володіють еластичністю. Кожна наступна процедура впливу лазером замінює ділянки з дефектами, в результаті чого розтяжки вже не так помітні. У тих місцях, на які впливає лазер, відбувається формування рівного і гладкого шкірного покриву.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора