«Лабораторія Касперського» розробляє ОС для промислових систем

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1703

Нещодавно стало відомо, що компанія «Лабораторії Касперського» займається розробкою нової операційної системи. Відмінною особливістю продукту стане підвищений рівень безпеки, а областю застосування - інформаційні промислові системи.

Даний проект може стати першим кроком до виходу компанії на світовий ринок виробничих IT-ресурсів. В даний час прес-служба «Лабораторії Касперського» офіційно підтвердила, що вивчення можливостей для розробки довіреного середовища та захищеного рішення для таких систем дійсно давно і активно ведеться фахівцями компанії. Але жодних подробиць щодо нової ОС і її архітектури поки офіційно не розкривається.

Експерти вважають, що приводом для вивчення даного питання послужив інцидент з вірусом Stuxnet і троянської програмою Flame, використаними в Ірані для виведення з ладу обладнання по збагаченню ядерного палива.

В даний час активно розробляється правова база, яка регулює порядок забезпечення захищеності систем управління технологічними процесами промисловими від кібер-атак. Саме вона дасть можливість російському розробнику антивірусного ПО успішно вийти на світовий ринок із власною системою контролерів і АСУТП.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора