LG G2 подешевшав на 100 Євро

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1374

LG, хоч і популярна компанія, пристроями якою користується величезна кількість людей (це як побутова електроніка - мікрохвильові печі, телевізори та DVD-програвачі, холодильники тощо), так і монітори, колонки і смартфони / телефони, але на мобільному ринку LG відчуває себе не дуже - на даний момент смартфони цієї компанії "відхопили" лише кілька відсотків від загального пирога - це пов'язано з багатьма факторами (як ціною на пристрої - яка завищена), так і не передовими технічними характеристиками (а в поєднанні з великою ціною це не робить продажі більшими, адже навіщо купувати пристрій LG, якщо можна придбати смартфони інших компаній, які продуктивніші й доступніше).

У зв'язку з цим, компанія вирішила поправити своє становище, випустивши флагман серед всіх флагманів, оснастивши новий смартфон "передовим" залізом. Ми говоримо про LG G2, який оснащений 5.2-дюймовим дисплеєм (з Full HD-роздільною здатністю і відмінним показником PPI). Кількість оперативної пам'яті - 2 гігабайти (вистачить для крутих ігор, а вже для звичайних додатків - поготів), найпотужніший процесор від Qualcomm - Snapdragon 800 (2.3 гігагерца), крім того, буде "на борту" G2 і графічний прискорювач, який допомагатиме у обробці графіки процесору - Adreno 330. При всій цій "потужності", сам апарат тонкий, легкий і з мінімальними рамками навколо дисплея.

 У Німеччині вже почалися попередні замовлення на смартфон, однак через деякий час (можливо, це пов'язано з малою кількістю замовлень), було вирішено скинути ціну, в результаті чого G2 на 16 гігабайт можна купити за 500 євро, а доплативши ще 30, можна отримати в своє користування 32-гігабайтну версію. Зараз будь-хто може придбати новинку від LG за цілком розумною ціною, адже така ціна обумовлена передовими технічними характеристиками.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора