Кук вибачився перед користувачами за якість картографічного сервісу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1425

На офіційному сайті компанії Apple з'явилося звернення глави Apple Тіма Кука. Він приніс вибачення користувачам за погане опрацювання картографічного сервісу, вбудованого в нову операційну систему iOS 6. Нові Карти замінили карти від компанії Google, оскільки компанія хотіла надати своїм користувачам найкращий продукт.

«Ми не впоралися з задуманим» - визнав глава «яблучної» компанії. Він зазначив, що фахівці компанії будуть працювати не покладаючи рук, поки Карти не стануть відповідати найвищим стандартам якості. Варто відзначити, що генеральний директор Apple порадив користувачам використовувати додатки інших компаній, поки Карти в iOS 6 не доопрацюють.

Нова платформа Apple iOS 6 була представлена ​​19 вересня. У цій версії операційної системи Google Maps замінені Картами - додатком, створеним тандемом Apple-TomTom. Цей додаток-сервіс відразу піддався критиці користувачів - в картах присутній ряд неточностей, помилок і ляпів. Приміром, Тверську вулицю в Москві нарекли вул. Горького, а в Ірландії парк відзначили, як аеродром.

Також користувачами відзначена низька функціональність додатка Apple в порівнянні з Google Maps. До прикладу, в Росії не працюють Пробки, а Червона площа майже повністю закрита хмарами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора