Котирування акцій Facebook пережили серйозне падіння

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1733

Як повідомляє інформаційне агентство Bloomberg, статок Марка Цукерберга, творця соціальної мережі Facebook, всього за день зменшився на 600 млн. доларів. Через різке падіння котирувань акцій компанії на Nasdaq активи Цукерберга досягли найнижчого рівня з дня проведення IPO.

Нагадаємо, що в четвер акції Facebook протягом першої торгової години впали на 7%, до позначки 19.69 долара. Коли торгова сесія завершилася, ціна стабілізувалася на рівні 19.87 долара. Вплив на котирування, очевидно, надав минулий в четвер мораторій на продаж серйозної частки акцій соцмережі, що належать співробітникам компанії і раннім інвесторам. Таким чином, обсяг цінних паперів, які мають право брати участь в угодах, збільшився приблизно на 60%. Отже, після падіння акцій статок Цукерберга склав 10.2 млрд.

Досить сильні втрати понеси і великі акціонери компанії, наприклад, Дастін Московіц позбувся 2.4 млрд. доларів, а Едуардо Саверін - 960 млн. доларів. 400 млн. доларів втратив також Крістофер Хьюз. Про це повідомляє рейтинг Bloomberg Billonaires Index. Поки представники соціальної мережі не робили офіційної заяви з приводу Bloomberg Billonaires Index.

Нагадаємо, що публічне розміщення акцій Facebook відбулося 18 травня 2012 року. Ціна акцій склала 38 доларів США. На думку аналітиків компанії Bloomberg, нинішнє падіння акцій - найбільш несприятливий розвиток подій після IPO великої компанії в історії ринку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора