Користувачі не відрізняють рекламні результати від органічних

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1113

Компанія Bunnyfoot провела цікаве дослідження, яке показало, що більшість користувачів клікає по рекламних та контекстним результатів пошуку, думаючи, що це і є результати органічної видачі за їх запитом.

Друзі сайту: на сторінці http://www.w-t.com.ua/countries/Indonesia?type=region&ID=Bali ви можете знайти найкращі тури на Балі за найвигіднішими цінами!

Методика проведення дослідження була досить простою: представники компанії на вулиці ловили випадкових перехожих і пропонували їм ознайомитися з пошуковою видачею Google, показаної по різних запитах, пов'язаним зі страхуванням. Тестованим необхідно було клікнути на ті результати, які на їх думку найбільш релевантно представляли відповіді на запити.

Результати дослідження здивували: більше 81% людей, які брали участь у тестуванні, кликнули по рекламних оголошеннях AdWords замість органічної пошукової видачі. Більш детальне вивчення показало, що більше 40% опитаних навіть не підозрювали, що клацають по рекламним результатами, інші ж робили це, свідомо думаючи, що платні посилання є найбільш авторитетними в шуканому питанні.

Як відомо, рекламний блок Google AdWords виділяється на сторінці спеціальним темним тлом, і додатково є текстова рядок, прямо вказує про те, що дані посилання є платними. Виходить, що текст попереджувального напису значним числом користувачів просто ігнорується, а виділення інформації іншим фоном сприймається як підкреслення того, що дані посилання особливо корисні. Це ж підтверджує і теплова карта кліків.

Виходячи з результатів дослідження, компанія Bunnyfoot зробила висновки, що рекламні посилання виявляються суттєво ефективніше, ніж просте перебування в топі пошукової видачі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора