Користувачі Рунету все частіше використовують онлайн-сервіси для планування витрат

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1618

На думку експертів, за останні кілька років ставлення мешканців колишнього СРСР до планування домашнього бюджету в корені змінилося. Дослідження та опитування, проведені серед платоспроможної аудиторії Рунета, демонстраційні істотні зміни в підході до фінансового планування. Якщо раніше для обліку і планування фінансів використовувалися листок паперу і калькулятор, то тепер все частіше застосовуються різноманітні утиліти і програми для ведення обліку і планування витрат.

Більш того - фахівці відзначають зростання популярності онлайн-сервісів для ведення сімейної бухгалтерії. При цьому перевага віддається серйозним продуктам, незважаючи на те, що велика частина подібних рішень поширюється (надає свої послуги) на платній основі. Цікаво, що незважаючи на високий рівень конкуренції в цьому сегменті, деякі сервіси практично з моменту старту займають лідируючі позиції, завдяки вивіреному функціоналу, доступності та величезної популярності серед представників цільової аудиторії.

До числа таких сервісів можна віднести HoneyMoney. Бувалі фінансисти називають цей ресурс ідеальною домашньою бухгалтерією. Розподіл доходів та планування витрат, організація нагромаджень і фондів - можливості сервісу воістину безмежні. Звичайно, в Рунеті достатньо багато пропозицій, причому вельми високого рівня, але HoneyMoney не губиться на їхньому тлі, а вигідно виділяється, завдяки ряду переваг. І саме завдяки розвитку сегменту ПО і сервісів для індивідуального та сімейного обліку фінансових потоків зростання фінансової самосвідомості на пострадянському просторі демонструє тенденцію упевненого зростання.

Друзі сайту: вам може знадобитися бюро переводов для вашої роботи чи навчання.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора