Користь кави

  • Переглядів: 506

Питання про користь і шкоду кави є одним з найбільш обговорюваних в світі. Ще б пак, адже кава міцно завоював позиції самого популярного напою. Здавати ці позиції він не збирається. Тому, вченим залишається лише з'ясовувати, як виявляється корисну дію цього напою на організм людини.

У світі постійно проводяться дослідження, які прагнуть довести, чи шкідлива кава для людини або корисна. В Японії і США недавно завершилися дослідження, які запевняють, що кавомани по всіх фронтах знаходяться на виграшних позиціях.

Результати досліджень показали, що люди, які п'ють п'ять чашок кави в день, менше ризикую захворіти діабетом, каменями в нирках, хворобами серця, вікової втратою пам'яті і навіть венеричних хвороб.

Це цікаво! Учені з Гарвардської школи протягом двадцяти років спостерігали за 128 людей, які постійно п'ють каву. Було виявлено, що цей напій у більшості людей не збільшує ризик серцево-судинних захворювань.

З цього боку користь кави макиато незаперечна, але вчені також помітили, що любителі цього напою рідше п'ють чай, частіше курять і зловживають алкоголем, практично не забезпечують своєму організму навіть мінімум фізичних навантажень. Кава - це єдине, що захищає серцево-судинну систему таку людину. Напій зі своєю функцією захисту справляється дуже добре.

Інше дослідження проводило спостереження за 27 000 жінок протягом п'ятнадцяти років. Жінки були в віці 55-69 років, вони випивали від однієї до трьох чашок кави в день. Жінки з групи спостереження на 24% рідше вмирали від серцево судинних захворювань і тих захворювань, які пов'язані із запаленням. Ця користь кави забезпечується антиоксидантами, які входять до складу цього ароматного напою.

Це цікаво! Кофеїн сприяє значному підвищенню лібідо у жінок. Користь натуральної кави в тому, що, запросивши дівчину на побачення і, напоївши її кави, зупинити даму буде вже практично неможливо. Правда, на завзятих любительок цього напою ефект навряд чи проявиться. А ось на тих, хто п'є каву рідко - точно подіє.

Користь і шкода кави - одна з улюблених тем вчені. Постійно проводяться дослідження. Ще десять років тому було з'ясовано, що вживання кави знижує ризик захворювання на діабет у чоловіків і жінок.

Представникам сильної половини людства рекомендується пити по шість чашок кави в день, щоб знизити ризик діабету в два рази, а жінкам - три чашки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора