Контроль доручень по електронній пошті і електронний документообіг за допомогою планшетів Android і iPad

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2198

З'явилася нова версія для поновлення систем електронного документообігу, а також управління процесами PayDox, яке забезпечує багатофункціональну роботу з документами з усіх планшетних комп'ютерів, а також з з iPad і планшетів з управлінням ОС Android.

Значно змінений інтерфейс системи пристосований до використання сенсорних екранів. Робота в системі відбувається за допомогою всіх відомих web-браузерів які використовуються в планшетних комп'ютерах. Цей додаток дає можливість значно скоротити час при узгодженні і розгляді документів, а також значно скоротити несвоєчасне подання інформації, тим самим підвищуючи зручність і ефективність роботи керівників і співробітників.

Цей додаток забезпечує своєчасний розгляд службової документації, так як їм можна скористатися в будь-який час і в будь-якому місці. Таким чином, забезпечуючи скорочення часу на операції з документами.

Варто відмітити, що додатки такого типу досить рідкісні на мобільних операційних системах і багато з них ще потребують значних доопрацювань в програмній та функціональній сфері. Зокрема електронний документообіг користується значною популярністю серед підприємців, бо дозволяє зекономити багато часу на веденні документації на крупних підприємствах, чи, навіть, на дрібних компаніях і торгівельних точках. З популяризацією планшетів даний вид програм починає все стрімкіше розвиватись.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісний інтернет-магазин - http://leoparts.com.ua/, який запропонує вам запчастини до автомобілів за найнижчими цінами на ринку, що дозволить вам зекономити значні кошти.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора