Конфлікт Франції з Гуглом

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 955

Склалася дуже неприємна ситуація у відносинах між корпорацією-гігантом Google і керівництвом Франції. І з часом все стає ще гірше. Як кажуть французькі видання, податкові служби країни звертаються до представництва компанії Гугл у Франції.

Вони вимагають оплати штрафу, який був нарахований за встановлені порушення податкового законодавства держави. Розмір компенсації склав один мільярд євро (або один цілий і три десятих мільярда доларів).

Причиною такого ворожого положення по відношенню до Гуглу стали обґрунтовані підозри податківців Франції. Вони впевнені в тому, що опублікована звітність інтернет-гіганта за минулий рік насправді не відповідає дійсності. Як каже сама компанія Гугл, вони отримали виручку розміром сто тридцять вісім мільйонів євро. А ось податкове управління Франції просто впевнене в тому, що частина грошей Гугл перевів на величезну частку доходу в представництво в Ірландії. Це було зроблено, тому що податкова ставка там набагато менше, ніж де б то не було, і дорівнює дванадцяти з половиною відсоткам. Це вже далеко не перший раз подібних претензій до корпорації.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісна фотокерамика киев, яку ви можете замовити в Caggiati за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора