Компанія Яндекс запустила новий сервіс «Майстер»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 945

alt

Кожен день до Яндексу, як пошуковику, звертається купа людей з різними проблемами і питаннями. Велика частина з них - це бажання по-швидкому щось полагодити або отримати допомогу. Наприклад - хтось шукає майстра, який видалить віруси з комп'ютера, іншому потрібен сантехнік в певному регіоні, ну і будь-які інші послуги.

Сервіс Яндекс.Мастер допоможе швидкої знайти виконавця для різнопланової роботи, або ж навпаки запропонувати свої послуги, якщо ви є профі в якійсь справі. Звичайно, багато хто за звичкою звертатимуться до «старих контактам», коли справа стосується чогось серйозного. Але якщо необхідно прошити телефон, забрати посилку і привезти додому або будь-яка інша невеличка послуга.

Друзі сайту: якщо ви любите часто проводити час зі своєю дитиною, тоді в інтернет магазині http://panama.ua/categorys/76463/ ви можете знайти якісні столи та стільці для дітей та придбати їх за вигідними цінами! Тепер ваше маля буде сидіти на зручному стільці і не псуватиме собі осанку!

Як розповідають самі ініціатори створення даного сервісу, кожен місяць в Яндексі більш 3 000 000 подібних запитів від користувачів, тому «Майстер» сам напрошувався на появу. Звичайно ж - реєструватися можуть не тільки фізичні особи, а й компанії. Зараз близько 70 підрядників представлені в цьому сервісі, а також кожного дня з'являються нові. Додати свою задачу зовсім нескладно, ви вказуєте - що потрібно зробити і в які терміни, а також оплату, після чого потенційні виконавці можуть зв'язатися з вами для обговорення деталей.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора