Компанія Google придбала стартап Wavii

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 730

Новинне агентство Reuters, посилаючись на надійні джерела, повідомило про те, що компанія Google придбала стартап Wavii, який може генерувати невеликі описи статей з використанням природної мови. Така покупка обійшлася для компанії в тридцять мільйонів доларів, проте обидві сторони не поспішають коментувати цю угоду.

Wavii займається не тільки генеруванням анотацій, даний стартап автоматично агрегує новини для мобільних платформ. В результаті цього для користувачів мобільних пристроїв з'явилася унікальна можливість дуже швидко знаходити потрібну замітку з усього потоку різних новин, також вони можуть обмінюватися сподобалися статтями між собою.

Друзі сайту: вас може зацікавити удобный интернет магазин матрасов, де ви зможете придбати лише якісні матраци за доступними цінами.

Компанія Apple планувала інтегрувати технологію природної мови, яка використовується в Wavii, в свою платформу. Така подія справила б величезне значення на поліпшення роботи запитань-відповідей системи Siri.

Цікавим фактом є те, що угода між компаніями Googleі Wavii має великі подібності з покупкою компанією Yahoo стартапу Summly, яка відбулася не так давно. Стартап Summly так само, як і Wavii, був розроблений для генерації опису новин, які дають можливість користувачам створювати індивідуальні збірки статей для прочитання. Ще більш цікавим є той факт, що для компанії Yahoo ця угода обійшлася також в $ 30 млн.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора