Коаксіальні колонки: що це таке?

  • Переглядів: 621

За допомогою таких колонок можна створити в задній частині салону автомобіля непоганий звук. Також можна поставити колонки в двері, але при цьому основне обладнання буде все одно встановлюватися під заднім склом автомобіля. Така система дозволяє як заднім, так і переднім пасажирам чути повноцінне звучання без спотворень і інших недоліків.

Деякі водії ставлять компонентну систему вперед, а в задню частину, як доповнення, коаксіальні колонки https://splaudio.com.ua/catalog/avtoakustika/filter/type-is-coaxial/apply/.

Для невеликих автомобілів компонентна автоакустика не підійде, тому що звук буде таким же, як і від коаксіальної. Тому витрачатися на дорогу апаратуру немає сенсу.

При покупці слід враховувати такі особливості:

  • Матеріал виготовлення дифузорів. Для СЧ і НЧ динаміків вони повинні бути виготовлені зі спеціального паперу. Всі інші матеріали не дадуть хорошого звучання. Для ВЧ динаміків підійдуть дифузори з шовку.
  • Компонентна акустика HI END класу. Якщо ви хочете якісний звук і заплатити при цьому недорого, то така система вам підійде. Тут кросовер робиться виносним.
  • Діапазон частот. Важливий показник при виборі акустики, тому що від нього залежить якість звуку. Чим ширше діапазон частот, тим більше різноманітних звуків буде передаватися через динаміки. Якщо у системи діапазон широкий, то колонки будуть передавати чіткий і насичений звук.
  • Монтажна глибина. Вона визначає трудомісткість монтажу всієї системи. Форма і розміри динаміків повинні відповідати того місця, куди ви збираєтеся їх встановлювати. Також слід звернути увагу на кріплення.
  • Потужність. Цей показник у динаміків і у підсилювача повинен відповідати один одному.
  • Бренд. Маловідомі бренди часто випускають товар низької якості. Тому звертайте увагу на найменування виробника.
  • Чутливість динаміків. Чим вище ця цифра, тим краще якість.

Багато автолюбителів стикалися з дуже важким вибором: скоротити витрати на покупку устаткування або придбати найкращу техніку, значно вдаривши по своєму бюджету?

Якщо вести мову про акустичні звукові системи для автомобілів, то і коаксіальні, і компонентні типи пристроїв можуть тривало балансувати на грані для користувачів. У такій справі потрібно уважно вивчити абсолютно всі достоїнства і недоліки обох сторін, тверезо зважуючи критерії, довіряючи своїх індивідуальних переваг.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора