Класифікація ювелірних виробів

  • Переглядів: 1587

Коштовності люблять всі дівчата. Але мало хто знає, що навіть дорогі аксесуари діляться на пару головних різновидів. Вони мають свої особливості, які відрізняють їх один від одного. Так, класифікація ювелірних виробів за призначенням - важливий аспект, розберемося ми в цьому докладніше в даній статті.

Які бувають види і асортимент

Серед каменів існує своя класифікація та асортимент ювелірних виробів. Мало хто про знають про такі нюанси, але інтуїтивно вони різняться і про може розповісти будь-який досвідчений продавець-консультант, або фахівець з коштовностей. Аксесуари мають такі класи:

  • галантерея;
  • дорогоцінні прикраси;
  • «Металева» дорога галантерея.

Дані 3 типи відрізняються між собою в багатьох моментах. Перший вид роблять з металів або їх сплавів. Часто в них вбудовують красиві дорогі камені, від яких жінки божеволіють. Це можуть бути алмази і діаманти, цирконій в крайньому випадку.

Зверніть увагу, що на сайті https://www.zolotoyvek.ua/ru/ ви можете придбати якісні та красиві ювелірні вироби за найкращими цінами на ринку!

Галантерея же виготовляється з недорогоцінних матеріалів, але зазвичай покривається дорогоцінними металами. Вставки - красиві камінчики, які можуть бути і недорогоцінними. Даний клас також може бути і без них. Тут все залежить від дизайнера і його ідеї - що він захоче, то і вставить в прикрасу. До третього типу відносять предмети, які містять коштовності і різні вставки. До таких відносять: золото, срібло, платину, паладій і родій - все дорогі метали, які блищать і виблискують.

Адже саме їх люблять жінки. Таким чином, в результаті чоловіки балують своїх дам такими шедеврами, тому що вони того справді варті. Також слід зазначити, що саме діаманти - відмінне вкладення коштів.

Додаткова важлива інформація

Додатково використовується така класифікація ювелірних виробів: на предмети для особистих цілей, метали для письмового приладдя, вироби для куріння, дрібнички для обрядів, зброї, і для використання в якості медалей і сувенірів. Тобто, ювелірний аксесуар - це не обов'язково тільки красивий браслет, колечко, сережки або намисто, а це цілком можуть бути і інші штучки - настільні або для інтер'єру квартири! Наприклад, на вітринах таких магазинів нерідко можна побачити ікони, які зроблені з білого золота або срібла. Дані аксесуари призначені для інтер'єру будинків або квартир, і виглядають вони чудово, тому що 100% радують око їх власників!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора