Київстар попереджає абонентів про можливі хакерські атаки

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1266

Представники телекомунікаційного оператора «Київстар» застерігають своїх користувачів від можливого розкрадання паролів і інших конфіденційних даних. У компанії повідомили про випадки активності кіберзлочинців.

На електронну скриньку абонента приходить кореспонденція нібито від імені провайдера послуг мобільного інтернету. У листі клієнту обіцяють фінанси за участь в якійсь акції , для дачі згоди на участь в якій вимагається здійснити перехід за вказаною адресою і ввести персональні дані. « Безкоштовним додатком » до листа є файл, що містить шкідливий код, при скачуванні якого інфікується ноутбук або настільний комп'ютер користувача вірусом - шпигуном , що спеціалізуються на викраденні паролів , особистої інформації абонента.

Друзі сайту: можливо вам потрібне швидке та якісне створення сайтів в Києві за найдоступнішими цінами!

Фахівці Київстар з безпеки оприлюднили заяву, в якій закликають користувачів бути пильними , не клікати по посиланнях і не завантажувати прикріплені до повідомлень файли. Вся актуальна інформація про тарифи , акційні пропозиції , презенти , інших змінах доступна на офіційному ресурсі компанії- оператора. Якщо абонент все ж став жертвою атаки хакерів , необхідно ідентифікувати і знешкодити фішинговий додаток . Крім цього , в обов'язковому порядку необхідно змінити паролі доступу до профілів «Мій DJUICE» , «Мій Київстар».

Це допоможе убезпечити свій обліковий запис на сайті « Київстар ». Інші компанії також схильні хакерських атак. Шкідлива програма , крім свого прямого призначення , не виробляє ніяких інших дій в системі. За допомогою цього ПЗ неможливо викрасти кошти з абонентських рахунків . Експерти з інформаційної безпеки досліджують додаток на предмет того , які цілі можуть переслідувати його розробники .


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора