Китайці випустили смартфон з батареєю на 5000 мАг

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1213

Китайці, як завжди, роблять «неможливе» і це, найчастіше, залишається непоміченим. Всім відома проблема з акумулятором, який сідає буквально за добу (не добу, а саме - день), який тоді толк у всіх цих мегагерцах, кількості ядер і оперативки, якщо користуватися цим можна вкрай обмежену кількість часу. Не дивлячись на розвиток практично всіх відгалужень IT (дисплеї стають більшими і якіснішими, а також ударостійкими, процесори швидшими і продуктивнішими, камери кращими), але заряд батареї все так само тане на очах.

Звичайно, однією з основних причин є функціональність гаджета, а також операційна система (андроїд дуже любить поїсти, а сьогодні більшість випущених пристроїв працює під управлінням цієї операційної системи). Отже, невідомий китайський виробник - Changhong, представив новий пристрій - смартфон Z9, головною фішкою якого став не величезний дисплей або надпотужний процесор, а батарея на 5000 мАч (на даний момент це рекорд, адже найбільший акумулятор, до цього дня, був у Lenovo P780 - 4 000 мАг).

При цьому вага новинки становить майже 180 грам (а товщина і зовсім нормальна - всього-лише 9 міліметрів). При цьому технічні характеристики пристрою досить-хороші - процесор від MediaTek з 4 ядрами, дисплей розміром 5,5 дюйми (ще трохи і буде планшет) з HD-роздільною здатністю. Оперативної пам'яті 1 гігабайт. Вартість у смартфона буде прийнятна, так що навіть з України можна буде замовити апарат за нормальні гроші (варто сказати, що на «зовнішній» ринок новинка поставлятися не буде, тільки якщо ви самостійно замовите собі Z9).


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора