Китай почав розробку військових роботів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1266

В осяжному майбутньому в народно-визвольної армії Китаю можуть з'явитися бойові роботи. Така інформація з'явилася після того, як китайська машинобудівна корпорація NORINCO відкрила спеціалізований дослідний центр, який розроблятиме наземних роботів для військових цілей.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити отзывы покупателей о билетикс.ру, якщо ви хочете скористатись їхніми послугами!

Планується, що створені цим підприємством роботи будуть використовуватися не тільки в китайській армії, а й будуть поставлятися на експорт. При цьому до розробки планують підключити конструкторські бюро з Фінляндії, Німеччини та Росії. Втім, китайці на даний момент тверезо оцінюють свої можливості і поки збираються тільки наблизитися до розробок США, на що їм буде потрібно приблизно 5 років.

В останні роки Китай дуже багато уваги приділяє розробці різних безпілотних систем. Приміром, розробкою безпілотних літальних апаратів займаються відразу кілька конструкторських бюро, які контролюються державними компаніями CASIC і AVIC.

Варто відзначити, що особливого прогресу у створенні безпілотників у Китаю поки немає. Основна причина саме в тому, що різні компанії займаються їх розробкою окремо один від одного, не об'єднуючи зусилля. Китайські безпілотники зараз сильно відстають від рівня американських аналогів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора