Кількість записів у Twitter досягла 400 млн на день

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1540

Друзі сайту: вивчайте іноземні мови та спілкуйтесь з іноземцями вільно!

Кількість твітів користувачів сервісу мікроблогів Twitter досягла 400 млн на день, розповів глава компанії Дік Костоло. Як повідомляє видання CNet, на конференції Ideas Economy: Information 2012 Костоло похвалив користувачів Twitter за активність і мобільність.

Глава сервісу розповів, що реклама на мобільних пристроях приносила Twitter більше прибутку, ніж реклама в веб-версії сервісу. Реклама в Twitter представлена ​​у вигляді твітів. Вони з'являються в новинній стрічці користувачів. Існують також «просувні» акаунти, посилання на них які з'являється у відповідному блоці на сайті. Twitter відкрив рекламні можливості малому бізнесу, представники якого самостійно розміщують оголошення. Костоло додав, що мобільна реклама йде «просто чудово», однак не розкрив точних сум, які заробила на рекламі мережу мікроблогів.

Глава Twitter пообіцяв розвивати сервіс. «Ми витрачаємо дуже багато зусиль, щоб стати кращими», - сказав Костоло. Він також повідомив, що Twitter поки не замислюється про IPO. «Мене просто не цікавлять такі питання», - сказав глава сервісу. Twitter був запущений в 2006 році. У березні 2012 року кількість активних користувачів зросла до 140 мільйонів. Twitter став популярним засобом комунікації серед відомих особистостей, діячів мистецтва і політиків. У травні 2012 року президент США Барак Обама проводив онлай-конференцію саме в мережі мікроблогів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора