Кібератака made ​​in China

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2332

Над Сполученими Штатами Америки вибухнув новий «Торнадо». Але тепер масштабна катастрофа носить віртуальний характер. У понеділок 20 травня газета «Нью-Йорк таймс» повідомила неприємну для багатьох американців новину про загрозу викрадення персональних даних та неразглашаемой інформації державних підприємств і недержавних фірм. Джерелом загрози стали китайські хакери, які знову відновили атаки на комп'ютерні мережі урядових установ та приватних компаній.

Американські експерти в області кібербезпеки вже підтвердили, що джерелом атак є все теж секретне китайське військовий підрозділ, незважаючи на те, що хакери використовують вже інші методи. Ще в лютому 2013 року американська організація «Мандіант», що займається питаннями кібербезпеки, публікувала доповідь про те, що більшу частину великих кібератак здійснює угруповання китайських хакерів, пов'язана з озброєними силами своєї країни.

І навіть відомо місце базування цього секретного підрозділу - дванадцятиповерхова будівлю в передмісті Шанхаю. Від протизаконної діяльності китайського угрупування постраждало більш ніж 140 іноземних компаній, у тому числі й американських. «Мандіант» не може озвучити список компаній США, які піддалися атакам китайських хакерів, посилаючись на угоду з клієнтами. Але підтверджує, що за її даними під загрозою виявилося багато тих компаній, які постраждали в минулий раз.

Уряд Китайської Народної Республіки в свою чергу категорично відкидає всі звинувачення на свою адресу, заявляючи, що китайські закони забороняють будь-яку діяльність, яка підриває кібербезпека, а відповідні структури завжди придушують будь-які спроби прояви кіберзлочинності


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора