Керівництво Blizzard підтвердило - Diablo III для консолей знаходиться в розробці

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1170

Як повідомляє портал Polygon, Blizzard підтвердила існування робочої версії Diablo III для консолей. За словами Роба Пардо, який очолює студію, навіть робочий білд виглядає "досить круто". Поки невідомо, для якої платформи розробляється консольна версія Diablo III. При цьому офіційний анонс версії гри для консолей Blizzard робити не поспішає. Роб Пардо заявив, що керівництво сподівається на успішну реалізацію даного проекту.
 
Про роботу Blizzard над Diablo III для ігрових приставок повідомив також шеф-дизайнер компанії Джей Уїлсон. Також він розповів про плани компанії з випуску великої кількості нового контенту вже в наступному році. Не виключено, що на увазі мається раніше анонсоване доповнення до гри. Крім цього, очікується введення в гру режиму PvP, проте про терміни реалізації поки нічого невідомо.
Нагадаємо, що Diablo III була представлена навесні поточного року. Всього за добу з моменту старту продажів було реалізовано 3.5 млн. екземплярів. До кінця літа гру купили близько 9 млн. разів. Треба сказати, що Blizzard з властивою цій компанії обов'язковістю продовжує розвивати проект, регулярно представляючи оновлення і патчі. Плани компанії щодо виходу консольних версій Diablo III перестали бути секретом з 2010 року. Тоді Blizzard почала набирати фахівців для роботи над цим проектом. Після цього представники компанії не раз згадували про те, що розробка ведеться, хоча геймери все ще чекають офіційного анонсу.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора