Керівник Google+ розкритикував Facebook

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1682

Як заявив керівник Google+ Бредлі Хоровітц на конференції Business Insider, соціальна мережа Марка Цукерберга залишилася в минулому. За словами віце-президента найбільшої пошукової компанії планети, на сьогоднішній день Facebook вже не відповідає виникаючим вимогам користувачів. Хоровітц впевнений, що найважливішою умовою соціальної мережі є можливість самому вибрати аудиторію для спілкування в будь-який момент часу.

Представник Google відзначив, що спілкуючись з однією групою людей абсолютно необов'язково залучати в бесіду всіх інших. Також керівнику Google+ здався неефективним механізм демонстрації рекламних оголошень у френдстрічку соціальної мережі. Невідповідність реклами поточним запитам користувача робить її демонстрацію марною, впевнений Бредлі Хоровітц. А от свою мережу він абсолютно очікувано похвалив, заявивши, що структура Google+ набагато вдаліша. Що стосується демонстрації реклами, Хоровітц підкреслив - в Google+ оголошення будуть демонструватися лише тоді, коли буде розроблено ефективний спосіб показу, що не викликає роздратування користувачів.

Соціальна мережа Google+ розпочала свою роботу влітку минулого року. При цьому реєстрацію для всіх бажаючих відкрили лише на початку осені. Усього за рік кількість користувачів нової мережі зросла до 400 млн. чоловік. При цьому, як стверджують незалежні аналітики, в наявності низька залученість учасників Google+. За даними comScore, за січень цього року середній час знаходження на сайті для соцмережі Google склав всього лише 3 хвилини, тоді як для сервісу мікроблогів Twitter цей показник дорівнював 21 хвилині. Середній користувач Фейсбук в аналогічний період знаходився в мережі рекордні 405 хвилин.

Друзі сайту: скористайтеся дизайн студією інтер"єру, яка знаходиться в Києві - dizajio.com.ua та отримайте найвищого рівня послуги за низькими цінами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора