Кемпінг: як вибрати все необхідне?

  • Переглядів: 529


Готуючись до створення військового табору або просто збираючись в похід з сім'єю і друзями, слід заздалегідь подумати про необхідні речі.

За даним посиланням https://militarka.com.ua/voennyi-lager.html ви знайдете великий асортимент товарів для кемпінгу, за доступними цінами і прекрасної якості.

Товари для військових потреб завжди виготовлялися з максимально якісних і інноваційних матеріалів, так як здоров'я і благополуччя військовослужбовців безпосередньо пов'язано з обороноздатністю країни. Саме тому за товарами для кемпінгу туристи йдуть не в туристичний магазин, а саме в військторг, адже вони купують товари перевірені часом і дією.

Збираючись на природу, складіть приблизний список речей і визначитеся, що саме необхідно докупити для комфортного перебування:

· Намет - ідеальним варіантом є водонепроникна конструкція, з сіткою і накидкою, тоді вам забезпечена не тільки захист від вологи, але і хороше провітрювання, що вбереже від конденсату. У разі пішої прогулянки зверніть варіанти на маленькі намети, а при подорожі на машині краще взяти великий варіант, він набагато комфортніше;
· Спальний мішок - буває літній і зимовий, вибір залежить від сезону, але перш за все варто орієнтуватися на граничні температури, вказані на маркуванні;
· Каремат - забезпечить рівну поверхню і додаткову теплоізоляцію при контакті з землею;
· Газовий пальник - далеко не завжди є можливість зібрати дрова і розвести багаття, саме тому пальник надійний варіант для приготування їжі;
· Туристичний посуд - продумана до дрібниць і істотно полегшує побут туриста;
· Рюкзак - якісно виконаний рюкзак допоможе максимально зручно переносити великі обсяги речей, не завдаючи шкоди спині і плечам за рахунок якісних лямок і анатомічної спинки;
· Термос - йому слід приділити особливу увагу, так як дозволяють зберігати не тільки воду або чай, а й продукти харчування, що особливо цікаво в умовах тривалих піших переходів і привалів.

Менеджери спеціалізованого магазину допоможуть підібрати товари для кемпінгу і нададуть повну консультацію в разі сумнівів, запропонують альтернативні варіанти і підкажуть корисні дрібниці, які стануть в нагоді в поході.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора