Канада не допомагатиме компанії BlackBerry

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1267

BlackBerry відчуває проблеми вже досить давно , з успішної компанії - лідера (у своєму сегменті , природно) , вони примудрилися " пропустити " всі тенденції повз себе , в результаті чого - нова , необхідна користувачам і ринку , операційна система (як і пристрої на ній ) , вийшли в світ тільки через 2-3 роки , коли всі інші компанії були далеко попереду. Зараз , навіть не дивлячись на те , що продукти у BlackBerry хороші , " пересідати " на них ( особливо , враховуючи ціну пристроїв) поспішають небагато , адже за свої гроші ви отримаєте " сирувату " операційну систему ( хоч і досить зручну і оригінальну ) , але додатків під неї мало, та й купують смартфони не дуже .

Якщо вам потрібні якісні оригінальні запчасти BMW ви можете придбати їх за доступною ціною на сайті bmw-shop.com.ua 

У зв'язку з усім перерахованим вище , компанія зазнає збитків , а прибутки найближчим часом не передбачаються - тобто , BlackBerry просто небхідно фінансова допомога , яку могла б надати держава , але , не дивлячись на всі заслуги компанії перед країною ( величезні суми , сплачені в якості податків , безліч робочих місць і інших речей ) , Канада відмовилася " фінансувати" BlackBerry. Становище справді плачевне , тому компанія йде на будь-які дії - BlackBerry навіть готова " продатися " , адже в іншому випадку виробника чекає просто розорення , яке , в результаті , все одно призведе до покупки компанії, тільки за набагато меншою ціною , ніж це можна зробити зараз , коли ситуація не настільки плачевна .

Поки що великих компаній , охочих придбати у своє володіння новий актив не знайшлося , і навряд вони виявляться. Швидше за все , потенційні покупці будуть чекати того часу , коли вартість BlackBerry опуститься до максимально - низького рівня ( а трапиться це ще не скоро) . Тому слід побажати даному бренду удачі і сил для того , щоб впоратися з усіма негараздами .


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора