Internet Explorer уступив лідерські позиції Chrome

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1613

За результатами зібраної компанією StatCounter статистики, минулого уїк-енду вперше на першому місці за популярністю серед користувачів мережі Інтернет виявився браузер Chrome, який змістив з позицій лідера популярного у всьому світі Internet Explorer.

Станом на 18 березня 2012 браузеру Chrome належало 32,7% ринку, в той час, як Internet Explorer зумів собі забезпечити лише 32,5%. Нагадаємо, що третю позицію в списку найбільш популярних в світі інтернет-браузерів займає Firefox - 24,8%, слідом за ним стоять Safari - 7,1% і Opera - 1,9%. Але вже на цьому тижні браузеру Internet Explorer вдалося знову повернути собі лідерські позиції. Станом на початок дня 20 березня його частка на світовому ринку вже досягла 33,1%, а частка Chrome, відповідно, знизилася до 31,1%.

Якщо говорити по окремо взятих географічних регіонах, то на багатьох територіях Internet Explorer протягом останнього часу втрачає лідерські позиції. Наприклад, серед російських користувачів мережі Інтернет він займає лише третє за популярністю місце - 23,15%. На першому ж в Росії давно влаштувався Chrome - 26,9%, на другому - Firefox - 24,6%. Браузери Opera і Safari займають відповідно на вітчизняному ринку 22,6% і 2,0%. Аналітики впевнені, що зниження світової популярності інтернет-браузера Internet Explorer буде продовжуватися.

Друзі сайту: Маєте власну компанію, яка спеціалізується у певній галузі? Тоді вас зацікавлять тендери в Україні - найкращий спосіб відстежувати та моніторити тендери. 


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора