Instagram вперше розкрив місячну аудиторію сервісу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1003

На початку потрібно сказати, що щомісячна аудиторія фотосервісу під назвою «Instagram» становить дев'яносто мільйонів користувачів.

Друзі сайту: вам може сподобатись потолок звездное небо, установку якого у себе вдома ви можете замовити за доступними цінами!

Цю інформацію повідомляє прес-центр компанії на своїй сторінці. Як зазначає «Al Things Digital», цей фотосервіс опублікував таку статистику перший раз. Аудиторію денну фотосервіс поки не розкриває, але повідомляє, що щодня користувачі завантажують до сорока мільйонів фото, публікують тисячі комментов і ставлять по 8500 лайків.

К. Сістром, який є співзасновником «Instagram», заявляє All Things Digital, що аудиторія фотосервісу продовжує збільшуватися. Видання також зазначило, що дані статистики пішли за чутками про відтік (масовому) користувачів з фотосервісу. Дані чутки розповсюдив сервіс під назвою «ApData». Так, у січні цього року деякі інформаційні джерела заявили про те, що аудиторія «Instagram» зменшилася в два рази за місяць.

Нагадаємо, що «ApData» активність користувачів безпосередньо в Instagram не вимірює, а ґрунтується на інформації, що надається Facebook. У підсумку сервіс враховував лише ту аудиторію, яка зв'язала аккаунти з Facebook.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора