IBM купить компанію-розробника ПЗ Kenexa

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1759

Одна з найстаріших IT-компаній світу планує купити розробника ПЗ Kenexa. За наявними даними, IBM розраховує завершити операцію в останньому кварталі поточного року. Kenexa працює в сегменті розробки програмного забезпечення для управління людськими ресурсами та рекрутингу. Імовірно, сума операції досягне 1.3 млрд. доларів, тобто приблизно по 46 доларів за кожну випущену акцію компанії.

Цікаво, що запропонована IT-гігантом ціна на 42.5% вище серпневих котирувань на біржі. Kenexa була заснована в 1987 році в США і являла собою звичайну рекрутингову компанію. Але вже в 1993 році вона запропонувала власну систему автоматичного підбору персоналу. На сьогоднішній день компанія пропонує послуги в сегменті підбору, оцінки, навчання та адаптації співробітників. 4 роки тому Kenexa відкрила ряд офісів по всьому світу (більше 30), а в число клієнтів компанії входять найбільші компанії зі світовим ім'ям: Wal-Mart, UnitedHealth Group, Ford та ін

Цікаво, що в 2008 році Kenexa увійшла в рейтинг найбільш швидкозростаючих IT-компаній від Forbes, посівши 10 місце. Крім того, продукти компанії неодноразово удостоювалися звання «Продукт року» за версією видання Human Resouces.

Купівля Kenexa - не що інше, як спроба IBM зайняти місце на ринку програмного забезпечення для управління людськими ресурсами. Сьогодні цей сегмент є одним з найперспективніших в IT-індустрії. Свій інтерес до цієї сфери вже продемонстрували Oracle і SAP, купивши собі девелоперські компанії в цьому сегменті.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора