I/P Engine проти Microsoft

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 759

У поданому до федерального окружного суду Манхеттена корпорацією I/P Engine Inc позові, корпорація Microsoft звинувачується в застосуванні механізмів, які базуються на запатентованих винайдених продуктах двох службовців материнської корпорації I/P Engine, Vringo Inc.

Відповідно змістом позову компаній I/P Engine і Vringo Inc, Microsoft застосувала дані механізми на базі систем, які генерують рекламні посилання і оголошення для ефективності видачі своєї пошукової системи Bing. Співробітники компанії Vringo на даний момент відмовилися прокоментувати обставини, що склалися.

Вас може зацікавити якісний станочный профиль, який ви можете придбати за доступними цінами на сайті організації RSI в місті Челябінськ.

В листопаді місяці минулого року за подібним позовом суд присяжних окружного суду штату Вірджинія виніс вердикт на користь корпорації I/P Engine, Vringo Inc і зобов'язав компанії AOL і Google, які порушили ті ж самі патенти, виплатити 30 мільйонів доларів як компенсацію. Після того, як оголосили вирок, вартість акцій корпорації все одно впала на цілих 10 відсотків. Не дивлячись на вердикт окружного суду штату Вірджинія, компанія I/P Engine вимагала компенсацію на суму майже 700 мільйонів доларів США.

У позові, який був поданий в цей вівторок, крім іншого є твердження, що корпорація Microsoft свідомо порушила патенти компаній I/P Engine і Vringo Inc. Рівно десять років тому агентство з реєстрації патентів і торгових марок Північної Америки видало корпорації I/P Engine, Vringo Inc. і відхилило подібний патент для корпорації Microsoft. У випадку, якщо корпорації I / P Engine, Vringo Inc. вдасться довести свідомість порушення патентів, то дана компанія зможе очікувати вельми величезної суми компенсації.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора