Хакери виклали у відкритий доступ 420 тис. паролів сервісу Formspring

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1685

У корпоративному блозі Formspring, популярного сервісу запитань і відповідей, з'явилося повідомлення про великий витік паролів користувачів ресурсу. Причиною інциденту стала хакерська атака, говориться в офіційній заяві представників сервісу.

Для мінімізації негативних наслідків Formspring був змушений деактивувати паролі всіх зареєстрованих користувачів. Повідомляється, що в мережу потрапив архів, в якому знаходилося близько 420 тис. хеш-сум паролів. Треба сказати, що інші дані користувачів, такі як імена та логіни, зловмисникам отримати не вдалося. У всякому разі, так стверджують фахівці Formspring. Причиною витоку даних користувача став злом сервера, використовуваного розробниками Formspring. Саме тому в руках хакерів виявилися неповна база даних користувальницьких облікових записів Formspring.

На момент написання замітки уразливість була усунена, проте сервіс все ж деактивував паролі і повідомив про це користувачам з пропозицією про зміну пароля. Треба сказати, що злом Formspring став ще одним епізодом у серії хакерських атак на популярні інтернет-ресурси. Наприклад, в червні були зламані музичний ресурс Last.fm і соціальна мережа для професійного спілкування LinkedIn. Formspring почав свою роботу восени 2009 року. За час функціонування кількість зареєстрованих користувачів досягла кількох десятків мільйонів користувачів у всіх країнах світу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора