HP сподівається повернути свою частку ринку

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 836

Hewlett-Packard незабаром відновить виробництво комунікаторів, про що повідомила пані Мег Уітман, яка займає посаду виконавчого директора компанії.

 HP, нагадаємо, вже намагалася потрапити на ринок смартфонів. У 2010-му компанія купила за $ 1,2 мільярда фірму Palm, ставши володарем прав на ОС webOS. З цією операційною системою HP пов'язувала великі надії, плануючи інсталювати її чи не на всі свої споживчі вироби, включаючи персональні комп'ютери, комунікатори, планшети, а також принтери дорожче ста доларів.

Можливо вам потрібен швидкий та якісний ремонт iphone в москве, який ви можете замовити за доступними цінами!

Однак приблизно рік тому компанія заявила про припинення реалізації webOS-девайсів. Причина - незадовільний показник попиту. Після цього HP відкрила код webOS, повідомивши при цьому, що буде і далі працювати з проектом та інвестувати в нього кошти.

За словами Уітмен, для жителів безлічі країн, що розвиваються комунікатор є першим за значимістю і часто єдиним комп'ютером. Тому Hewlett-Packard як комп'ютерна компанія збирається продовжити створення і виробництво смартфонів.

Про те, яка програмна основа ляже буде встановлена на нові комунікатори і коли вони побачать світло, глава НР нічого не сказала.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора